CVIČENÍ ČCHI KUNG, SM SYSTÉM

KURZY ČCHI KUNGU PRO KAŽDÉHO

Čchi kung byl vyvinut v Číně před tisíci lety jako součást tradiční čínské medicíny. Velmi energetizuje, zároveň uvolňuje a zklidňuje.

K čemu slouží cvičení čchi kung: otevírá tok energie v meridiánech používaných v akupunktuře a čínské medicíně. Zvyšuje naši schopnost cítit životní sílu, která je základem fyzického světa a prohlubuje naši komunikaci s ním. Podporuje cirkulaci tělesných tekutin (krev, lymfa). Pomáhá léčit životní problémy od chronických onemocnění až po emocionální frustraci a duševní stres. Cvičení čchi kungu slouží k rozvoji a ovládání vnitřní energie člověka, ale také těla, mysli a dechu.

Provedu vás jednou z nejhezčích sestav čchi kungu, která nedělá problém ani úplným začátečníkům. Její téma je Cesta člověka. Má v sobě hluboký příběh, jehož jednotlivé vrstvy se s postupem cvičení každému odkrývají. Základy čchi kungové praxe kombinují držení těla a pohybu, dechu, všímavosti a meditace.

PRAVIDELNÉ LEKCE:

Cvičíme v prostorech Studia Jako v Bavlnce na Sadové 4 (ve Slezské tvorbě, zvonek vpravo u vrat). Jednorázové vstupy 300,- za lekci o délce 1,5hod.

pondělky 18:30 – 20:00

TĚŠÍME SE I NA VÁS 🙂 Síla skupiny v taiostických systémech cvičení je velká. Přihlásit se můžete přes sms na 775 615 593

KURZY SM SYSTÉMU

Výhody oproti domácímu cvičení: Doma to tak dobře nikdy neodcvičíte 🙂 Skupinová dynamika, důraz na automatizaci pohybových stereotypů, stálé slovní návody lektorky a korekce chybného provedení cviků.

Cílem skupinového cvičení je automatizace nových, správných pohybových vzorců. V individuální terapii se naučíme detailní provedení cviků, skupinové cvičení pak dodává jistotu, dynamiku, motivaci ke cvičení a zásobník cviků.

Upozornění: Cílem skupinového cvičení je prevence, regenerace a automatizace
cviků, náprava držení těla a všech problémů s tím souvisejících.

Cvičíme v tělocvičně studia Jako v bavlnce, na Sadové 4 (ve Slezské tvorbě, zvonek vpravo u vrat). Jednorázové vstupy, lekce za 220,-.

16:00 – 17:00

17:30 – 18:30

TĚŠÍME SE I NA VÁS 🙂 Ve skupině jde vše lépe. Přihlásit na cvičení se můžete přes sms na 775 615 593.

INDIVIDUÁLNÍ CVIČENÍ SM SYSTÉMU:

Individuální cvičení probíhá v Minoritském klášteře na Masarykově třídě 39 v Opavě, pondělí až sobota na objednávku. Klienty učím detailní správné provedení cviků s využitím dalších účinných technik terapie dle daného problému.