CVIČENÍ

1) KURZY ČCHI KUNGU PRO KAŽDÉHO

Čchi kung je staré čínské zdravotní cvičení pro dlouhověkost. V pokročilých formách vedoucí k nesmrtelnosti.. Velmi energetizuje a zároveň zklidňuje po náročných dnech.

Provedu vás jednou z nejhezčích sestav čchi kungu, která nedělá problém ani úplným začátečníkům. Jejím tématem je Cesta člověka. Má v sobě hluboký příběh, jehož jednotlivé vrstvy se s postupem cvičení každému odkrývají. V lekcích bude prostor i na krátké meditace, sdílení a aktivaci energetických bodů a drah. Velmi dobře působí na celkový zdravotní a psychický stav.

Začínáme v neděli 12. 9. 2021 v 18h v prostorech Studio Jako v Bavlnce na Rybářské 2 (dveře hned vedle restaurace Plzeňka).

Cvičení trvá 1,5 hodiny. Lekcí bude 6. Cena za celý kurz 1.500,-, možné i jednorázové vstupy.

Přihlásit na cvičení se můžete přes sms na 775 615 593 nebo na info@zdravaopava.cz.

2) KURZY SM SYSTÉMU

Skupinové cvičení SM SYSTÉMU Mudr. Smíška v prostorech Studia Jako v Bavlnce na Rybářské 2 (dveře hned vedle restaurace Plzeňka).

Přátelé zdravého pohybu, kteří máte opět chuť nadále poupravovat své držení těla, dostat se do formy a zlepšovat tím své zdraví nejen páteře, kloubů, a to pod mým vedením, mám pro vás opět nové termíny:

Začínáme v úterý 7. 9. 2021. Lekcí bude 7, po 60 minutách.  Cena za celý kurz 1.000,-.

16:00 – 17:00 trénink pokročilí

17:00 – 18:00 základy začátečníci

18:30 – 19:30 trénink pokročilí

V kurzu ZÁKLADY SM systému se naučíte to hlavní, abyste si mohli zacvičit i doma s klidným svědomím, že cvičíte správně. Bez znalostí toho, jak se správně postavit do osy nebo sednout či ohnout a vzít břemeno, nelze očekávat zlepšení či udržení zdraví pohybového aparátu. Pro SM cvičení je to navíc klíčová znalost, která přináší úspěch.

Tréninkové lekce jsou koncipovány pro pokročilé nebo ty z vás, kteří máte již nějaké zkušenosti s SM systémem cvičení. Zkorigujeme všude tam, kde děláte osobní chybky a naučíme se i něco nového.

TĚŠÍME SE I NA VÁS 🙂 Ve skupině jde vše lépe. Přihlásit na cvičení se můžete přes sms na 775 615 593 nebo info@zdravaopava.cz