CVIČENÍ

1) TŘÍDENNÍ SEMINÁŘ

Pořádám seminář, na kterém si zacvičíme více do hloubky a také více technik, na které se na lekcích cvičení nedostává čas. Také si povíme nějaké typy, jak můžeme každodenně zlepšovat svůj zdravotní i psychický stav. Naučíme se pár jednoduchých technik, jak se sebou pracovat, přestože se člověk po práci už na nic necítí. Bližší informace o programu pošlu do mailu. Tento seminář je 3 denní, abychom se po něm cítili, jako po týdnu v lázních 🙂

KURZY ČCHI KUNGU PRO KAŽDÉHO

Čchi kung byl vyvinut v Číně před tisíci lety jako součást tradiční čínské medicíny. Velmi energetizuje a zároveň zklidňuje po náročných dnech.

K čemu slouží cvičení čchi kung: otevírá tok energie v meridiánech používaných v akupunktuře a čínské medicíně. Zvyšuje naši schopnost cítit životní sílu, která je základem fyzického světa a prohlubuje naši komunikaci s ním. Podporuje cirkulaci tělesných tekutin (krev, lymfa). Pomáhá léčit životní problémy od chronických onemocnění až po emocionální frustraci a duševní stres. Cvičení čchi kungu slouží k rozvoji a ovládání vnitřní energie člověka, ale také těla, mysli a dechu.

Provedu vás jednou z nejhezčích sestav čchi kungu, která nedělá problém ani úplným začátečníkům. Její téma je Cesta člověka. Má v sobě hluboký příběh, jehož jednotlivé vrstvy se s postupem cvičení každému odkrývají. Základy čchi kungové praxe kombinují držení těla a pohybu, dechu, všímavosti a meditace.

PRAVIDELNÉ LEKCE:

Cvičíme PONDĚLKY od 18:30 v prostorech Studio Jako v Bavlnce na Rybářské 2 (dveře hned vedle restaurace Plzeňka). Kurz 10 lekcí začíná v pondělí 15.1.2024, stojí 2.800,- a jedna lekce trvá 1,5 hodiny.

A také NEDĚLE od 18:00 v prostorech Studio Jako v Bavlnce na Rybářské 2. Kurz 10 lekcí začíná v neděli 11.2.2024, stojí 2.800,- a jedna lekce trvá 1,5 hodiny.

Platba za kurzy předem na číslo účtu: 2800347722/2010 nebo v hotovosti na místě první lekci. Nezapomeňte uvést celé Vaše jméno k platbě 🙂

TĚŠÍME SE I NA VÁS 🙂 Ve skupině jde vše lépe. Přihlásit na cvičení se můžete přes sms na 775 615 593

2) KURZY SM SYSTÉMU

Výhody oproti domácímu cvičení: Doma to tak dobře nikdy neodcvičíte 🙂 Skupinová dynamika, důraz na automatizaci pohybových stereotypů, stálé slovní návody lektorky a korekce chybného provedení cviků.

Cílem skupinového cvičení je automatizace nových, správných pohybových vzorců. V individuální terapii se naučíme detailní provedení cviků, skupinové cvičení pak dodává jistotu, dynamiku, motivaci ke cvičení a zásobník cviků.

Upozornění: Cílem skupinového cvičení je prevence, regenerace a automatizace
cviků, náprava držení těla a všech problémů s tím souvisejících.

TĚŠÍME SE I NA VÁS 🙂 Ve skupině jde vše lépe. Přihlásit na cvičení se můžete přes sms na 775 615 593.

Platba za kurzy předem na číslo účtu: 2800347722/2010 nebo v hotovosti na místě první lekci. Nezapomeňte uvést celé Vaše jméno k platbě 🙂 Lze se individuálně domluvit na dvou splátkách.

INDIVIDUÁLNÍ CVIČENÍ SM SYSTÉMU:

Individuální cvičení probíhá v Minoritském kláštěře na Masarykově třídě 39 v Opavě, pondělí až sobota na objednávku. Klienty učím detailní správné provedení cviků s využitím dalších účinných technik terapie dle daného problému.